Logo miauhau.pl

miauhau.pl

miejsce dla wielbicieli psów i niewolników kotów :) Każdy zwierzolub znajdzie tutaj coś dla siebie.


Czytelnia

Nasza czytelnia to kompendium wiedzy dla właścicieli oraz miłośników zwierząt. W jednym miejscu zbieramy informacje z zakresów: żywienie zwierząt, zachowanie, choroby, pielęgnacja, psychologia, ciekawostki oraz ciekawe historie zwierzaków.


Profile

Profile to wirtualne pamiętniki zwierzaków - najlepsze miejsce do przechowywania wspomnień związanych z Twoim pupilem oraz pomocy zwierzakom szukającym domu. Do każdego profilu można dodać historię zwierzaka, jego zdjęcia oraz pisać na bieżąco co u niego słychać.


Pomagamy

Kupując w naszym sklepie, możesz pomóc jednocześnie potrzebującym zwierzakom! Co miesiąc będziemy pomagali innej fundacji. Wystarczy, że podczas robienia zakupów wybierzesz zaznaczysz opcję "pomagam", a część dochodu ze sprzedaży przekażemy zwierzakom. Sprawdź naszą ofertę.


Rozrywka

W tym dziale znajdziesz zdjęcia zwierząt, fajne obrazki, gify, demoty i teksty. Znajdują się tu także filmiki video ze zwierzętami w roli głównej oraz piękne kolekcje zdjęć oraz wzruszające historie z całego świata.


Weterynarze

To katalog weterynarzy i ranking najlepszych specjalistów z całej Polski. Wejdź, znajdź weterynarza, którego chcesz polecić innym Użytkownikom i ich pupilom i oddaj głos za pomocą łapek - 5 łapek to najlepsza ocena!


Załóż konto i dołącz do współtworzenia miauhau.pl

Interesuje Cię współpraca stała? Napisz do nas :)