Profile na miauhau.pl to wirtualne pamiętniki zwierzaków - najlepsze miejsce do przechowywania wspomnień związanych z Twoim pupilem oraz pomocy zwierzakom szukającym domu. Do każdego profilu można dodać historię zwierzaka, jego zdjęcia oraz pisać na bieżąco co u niego słychać. Dużą zaletą jest możliwość współtworzenia konta zwierzaka przez kilka osób.

Każdy z Was taki profil swojemu zwierzakowi może założyć. Ogromna zaleta posiadania profilu zwierzaka to możliwość trzymania w jednym miejscu jego zdjęć, informacji na jego temat i zapisywania ważnych wydarzeń. Kolejnym plusem jest możliwość współtworzenia konta zwierzaka przez kilka osób, dzięki czemu każdy kto ma dostęp do konta może je aktualizować.

Co należy zrobić, aby wygrać?

1. Załóż konto na miauhau.pl KLIK.

2. Załóż profil zwierzaka KLIK.

Może to być profil Twojego zwierzaka lub zwierzaka, który szuka domu. Kliknij w "stwórz profil w 5 minut". Uzupełnij imię, gatunek, płeć. Dodaj zdjęcie, datę urodzenia oraz informacje o zwierzaku, a następnie dodawaj wydarzenia, zdjęcia, uzupełnij historię zwierzaka. Jeśli dodasz profile kilku swoich zwierzaków, znajdziesz je w zakładce "rodzina". W zakładce "ustawienia" możesz edytować dodane wcześniej informacje.

3. Prowadź profil zwierzaka i dodawaj regularnie wpisy

W zabawie wezmą udział wszystkie profile publiczne założone między 11.03 a 31.03.2016r.

MAMY DLA WAS 3 NAGRODY!

Nagrody przyznamy osobom, których profile zwierzaków uznamy za najlepiej prowadzone.

Konkurs trwa do 31.03 do 23:59. Wyniki zostaną podane do 5.04 do 23:59.

Jedna osoba może wygrać 1 nagrodę. Nagrody za miejsca 1-3 są do wyboru spośród produktów w danej kategorii sklepu www.dekumdekum.pl

Podziel Przypnij Załóż profil zwierzaka - konkurs

Sponsor nagród: dekumdekum.pl

Nagrody:

1 MIEJSCE

- dowolna torba 3D DekumDekum

3 MIEJSCE

- dowolna poduszka 3D DekumDekum

3 MIEJSCE

- dowolna kosmetyczka 3D DekumDekum

UWAGA: nagroda gwarantowana dla każdego Uczestnika konkursu - darmowa dostawa ze sklepu DekumDekum na hasło miauhau do końca marca 2016r.

Podziel Przypnij Załóż profil zwierzaka - konkurs

Regulamin:

1.Organizatorem konkursu "Profil zwierzaka" jest miauhau.pl

2. Czas trwania konkursu do 31.03 do 23:59. Ogłoszenie wyników do 5.04 do 23:59.

3. Zabawa trwa na naszej stronie WWW. Każdy kto założy profil zwierzaka między 11.03 a 31.03 automatycznie weźmie udział w konkursie! Zwyciężą najlepiej i regularnie prowadzone profile - w sumie 3 osoby.

4. Zwycięzcy na zgłoszenie się po nagrodę mają czas do 8.04.2016 do 23:59 oraz odpowiadają za dostarczenie danych, wymaganych do prawidłowej wysyłki nagrody. W przypadku niezgłoszenia się po nagrodę, zostanie ona przeznaczona na kolejny konkurs. Aby zgłosić się po nagrodę należy napisać maila na kasia@miauhau.pl wraz z danymi do wysyłki oraz numerem telefonu kontaktowego. Nagrody zostaną dostarczone pocztą.

5. Wysyłka nagród będzie tylko na terytorium Polski.

6. Nagród nie można wymienić na równowartość pieniężną.

7. W przypadku nie wyłonienia zwyciezców nagrody przejdą na inny konkurs. Nagrody zostaną przyznane tylko i wyłącznie jeśli profile będą prowadzone regularnie i w ciekawy sposób. W przeciwnym razie nagrody przejdą na inny konkurs.

8.Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

POWODZENIA! ______________________________________

EDIT

WYNIKI Miło nam poinformować, że w naszym konkursie miejsce 1 zajęła Monika, która stworzyła konto Kubusia: https://miauhau.pl/paws/5wx8YkMe i wygrała torbę 3D GRATULUJEMY I PROSIMY O PRZESŁANIE ADRESU DO WYSYŁKI NAGRODY ORAZ LINKA DO WYBRANEJ TORBY NA ADRES KASIA@MIAUHAU.PL :)