Poznajcie Kulkę, suczkę rasy Pitbull, która miała wielkiego pecha, bo napotkała na swojej drodze złych ludzi. Otóż Kulkę znaleziono w styczniu 2016 roku w pobliżu miasta Terralba na Sardynii. Ponieważ ledwo żyła od razu została przewieziona do kliniki Duemari, która zajmuje się leczeniem i pielęgnacją maltretowanych, pokrzywdzonych psów i kotów.

Podziel Przypnij Zacisnęli jej sznur na szyi...

Podczas oględzin lekarze odkryli u Kulki coś strasznego, wokół jej szyi zawiązany był ciasno sznurek, który wrósł już w skórę tego psiaka!

Podziel Przypnij Zacisnęli jej sznur na szyi...

Prawdopodobnie ktoś jej to zrobił, kiedy ta była jeszcze szczeniakiem. Materiał był mocno zawiązany wokół jej szyi przez co po pewnym czasie materiał po prostu wrósł w jej skórę. Kulka musiała strasznie cierpieć. Sznurek ograniczał dopływ krwi do głowy, przecinał jej skórę i mięśnie...

Zdaniem weterynarz Moniki Pais, doprowadziło to do patologicznego zwłóknienia i opuchlizny

Podziel Przypnij Zacisnęli jej sznur na szyi...

Mimo okrucieństwa jakiego doznała ta biedna sunia historia jej kończy się dobrze. Odkąd klinika podzieliła się historią Kulki na swoim profilu FB wiele osób z różnych zakątków świata wsparło leczenie pieska. Potrzeba jeszcze sporo czasu, aby zacząć myśleć o adopcji, ponieważ stan Kulki wymaga czasu na całkowitą rekonwalescencję.

NIE PRZEGAP

Z pewnością znajdzie kochającą rodzinę :)