Mamy wspaniałą wiadomość! Pamiętacie historię ośmiu czekoladek, szczeniaków labradorów, które przebywały w bagażniku, w zamkniętym samochodzie pozostawionym na słońcu w upalny dzień? Oto link do artykułu: [link=https://miauhau.pl/czytelnia/uratowane-w-ostatnim-momencie.html]Uratowane w ostatnim momencie[/link]
Podziel Przypnij Wszystkie czekoladki trafiły do kochających domów
Już wszystkie trafiły do kochających domów! Jednego z nich przygarnęli państwo Obojscy z Gdańska. Chcą się nim zająć, mimo że sami mają już dwa labradory.
Podziel Przypnij Wszystkie czekoladki trafiły do kochających domów
Szczeniak dostał imię Balu i przyzwyczaja się do nowego otoczenia. To jest nowy członek rodziny! Państwo Obojscy oraz ich labradory należą do Gdańskiej Sekcji Psów Ratowniczych, która liczy 16 psów. Dwa z nich pracują na plaży w Gdańsku. Do gdańskiej sekcji w przyszłości dołączy też Balu. Zanim będzie można go zobaczyć na plaży, przejdzie specjalne szkolenie.
Podziel Przypnij Wszystkie czekoladki trafiły do kochających domów
Prawdopodobnie ćwiczenia odbędą się w przyszłym roku na przełomie kwietnia i maja. Na początek piesek będzie szkolony z podstaw posłuszeństwa, czyli "siad, waruj, zostań w miejscu". Jak już to opanuje to ruszą z pracą typowo wodną i do szkolenia zostanie wprowadzony sprzęt. Czas trwania szkolenia będzie zależał od tego, jak pies będzie reagował i jakie będzie miał do tego predyspozycje. Powodzenia Balu!
NIE PRZEGAP