Przyroda jest w stanie stworzyć kilka naprawdę dziwnych (i potężnych) stworzeń. Nic dziwnego, że wielu z naszych fikcyjnych bohaterów wzoruje się na zwierzętach. Wiele z nich posiada potężne moce, które sprawiają, że nawet najbardziej odważni z nas muszą się z dwa razy zastanowić by podjąć z nimi kontakt.

Podziel Przypnij Ustonogi i ich supermoce

Nie daj się nabrać na tego małego faceta, jego niewielkie rozmiary lub kolorowy wygląd nie oddaja tego, jaki potrafią zadać cios. W rzeczywistości, Ustronogi uderzają z potężną mocą i robią to bardzo szybko. Różne gatunki Krabów są zazwyczaj pogrupowane według tego, jak polują. Spearers mają ostre pazury z porad kolczastego, które są zwykle używane do tego by dźgać ofiarę. Smashers ten sam klub – mają potężne pazury, które wykorzystują głownie do brutalnej walki.

Podziel Przypnij Ustonogi i ich supermoce

Najsilniejsze z nich wszystkich są zdolne do wytwarzania ciosu z siłą 1500 niutonów - mniej więcej jest to równowartość 22. kalibru. Nie tylko jest warte uwagi, ale te stworzenia mogą wlecieć na na ciebie z predkością 23 m / s. Gdy pazury zatrzaskują, siła ta jest tak wielka że może wytwarzać Sonoluminescencję lub małe błyski światła spowodowane w tym przypadku dźwiękiem implozji bańki w wodzie. Kiedy Kraby są trzymane w akwariach, dodatkowa ostrożność jest konieczna. Niektóre z największych gatunków są wystarczające do rozbicia szkła.

Podziel Przypnij Ustonogi i ich supermoce
NIE PRZEGAP
Podziel Przypnij Ustonogi i ich supermoce