Jeśli koty mają 9 żyć, to niektóre psy najprawdopodobniej mają ich nieskończenie wiele. Przynajmniej tak można sądzić, gdy pozna się historię tego niezwykłego pitbulla. Loki został uderzony przez 13 pociągów i – na szczęście - wciąż żyje!

Podziel Przypnij Ten pies to prawdziwy farciarz!

Pewnego poranka Loki uciekł ze swojego podwórka i zaledwie kilkadziesiąt metrów od domu wpadł pod pociąg. Zanim zdążył podnieść się po pierwszym potrąceniu, uderzyła w niego kolejna lokomotywa. Później było jeszcze kilkanaście innych maszyn, aż konduktor ostatniej z nich zauważył na torach psa z trudem podnoszącego głowę. Mężczyzna poinformował odpowiednie służby, które znalazły Lokiego i odwiozły go do lecznicy weterynaryjnej.

Podziel Przypnij Ten pies to prawdziwy farciarz!

Właścicieli Lokiego, państwa Rossi namierzono, dzięki microchipowi wszczepionemu pitbullowi. Kiedy rodzina dowiedziała się o tragicznym wypadku, była przekonana, że ich pupil nie żyje. Gdy weszli do lecznicy i zobaczyli swojego 14-miesięcznego psa poważnie okaleczonego, ale wciąż oddychającego, od razu zdecydowali, że będą walczyć o jego powrót do zdrowia.

Podziel Przypnij Ten pies to prawdziwy farciarz!

Rachunek za pobyt Lokiego w lecznicy nie był mały, bo opiewał na ok. 7 tysięcy dolarów, a rekonwalescencja pitbulla potrwa jeszcze długo. Niestety, Loki stracił nogę, ogon i jedno oko, jednak całkiem dobrze zniósł kolejne operacje i poradził sobie z traumą, jaką był wypadek. Dzielnie i cierpliwie pozwala też na codzienne zmiany opatrunków i nie denerwuje się częstymi wizytami u weterynarza. Teraz pozostaje życzyć mu szczęścia, ale też spokoju na resztę życia!

NIE PRZEGAP
Podziel Przypnij Ten pies to prawdziwy farciarz!