Tylko cud mógł sprawić, że mały jeżyk przeżyje. Biedak nie oddychał, był wyziębiony a do jego pyszczka zaczęły już wchodzić larwy much. Mieszkańcy jednego z osiedli w Łodzi zauważyli konającego języka i szybko zawiadomili straż miejską. Na miejsce przyjechali funkcjonariusze z „Animal Patrol” – to specjalna komórka straży, która zajmuje się takiego typu zadaniami.

Funkcjonariusze zostali przeszkoleni m.in. z zakresu reanimacji zwierząt. Jak widać, wiedza okazała się bezcenna. Dzięki łódzkiej funkcjonariuszce zwierzak zaczął oddychać! Całą akcję nagrał jej partner z patrolu. Na nagraniu widać jak funkcjonariuszka jednym palcem przeprowadza masaż serduszka. Słychać też przejęte głosy funkcjonariuszy i radość z udanej reanimacji. Jak tłumaczą strażnicy, stan jeżyka szybko zaczął się poprawiać. Zwierzę trafiło do Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Łodzi. Będzie pod opieką specjalistów do momentu, w którym będzie mógł samodzielnie poradzić sobie w lesie.

Nagranie stało się hitem Internetu. W dobę film widziało ponad 4 tys. osób. Wszyscy dziękują i gratulują funkcjonariuszom, my również się dołączamy :D

Filmik z akcji możecie zobaczyć tutaj

Podziel Przypnij Takie czyny cieszą!
Podziel Przypnij Takie czyny cieszą!
Podziel Przypnij Takie czyny cieszą!
NIE PRZEGAP