Francuska fundacja 30 Milions d’Amis Foundation, walcząca o prawa zwierząt porusza problem porzucania zwierząt podczas wakacyjnych wyjazdów. Co roku w letnich miesiącach ludzie bez jakichkolwiek wyrzutów pozostawiają swoje psy tylko po to, by zapewnić sobie spokój na wakacjach. Niejednokrotnie pojawiają się apele organizacji, by tego nie robić, z różnym niestety skutkiem. Francuska organizacja postanowiła zadziałać na wyobraźnie, rozpoczęła akcję pod hasłem „nie opuszczaj”.

Spot faktycznie daje do myślenia i wzrusza. Pies mimo tego, że został porzucony w lesie nie opuszcza pana, kiedy ten w roztargnieniu doprowadza do wypadku samochodowego. W spodzie widzimy, jak pies ratuje swojego pana i czuwa potem przy szpitalnym łóżku. Pies wcale nie ma żalu do swojego pana, o to co mu uczynił. Nie pamięta już o tym, najważniejsze, że znowu jest przy nim.

Twórcy liczą, że tak mocny i jasny przekaz zapobiegnie przypadkom porzucania psów i kotów. Chcą uwrażliwić opiekunów na fakt, że te zwierzęta mają uczucia, mają serca, którymi kochają bezgranicznie!

Udostępniajcie spot, niech wszyscy go zobaczą.

Podziel Przypnij Spot o wielkim przywiązaniu i miłości zwierzęcia do człowieka. Rusza za serce i daje do myślenia.