Kto powiedział, że miłość od pierwszego wejrzenia spotyka wyłącznie ludzi? Na Joela Carpentera uczucie spadło, jak grom z jasnego nieba. Kiedy na jednym z amerykańskich portali adopcyjnych zobaczył suczkę Sadie, od razu wiedział, że są sobie przeznaczeni. Niewiele się zastanawiając, chłopak kupił bilet do Minneapolis i wybrał się w podróż po bezpańską sunię. Wszystko brzmi świetnie, ale… Joel nie miał pieniędzy na powrót do domu. Sprawę komplikował fakt, że od jego rodzinnego Portland dzieliło ich ponad 2000 km!

Podziel Przypnij Sobie przeznaczeni

- Wierzyłem, że wszystko się uda – mówi teraz Joel.

Rozpoczęła się zbiórka pieniędzy przez serwis oferujący finansowanie społecznościowe, szereg drobnych podwózek, nawet piesze marsze, ale chłopak ze swoją śliczną suczką - mieszańcem Husky i Collie – wciąż byli daleko od domu.

Podziel Przypnij Sobie przeznaczeni

Wtedy do gry wkroczył producent programu telewizyjnego "Inside Edition", który zainteresował się poświęceniem młodego mężczyzny. Sadie dostała prezenty i została zabrana na kontrolną wizytę do lecznicy weterynaryjnej.

Podziel Przypnij Sobie przeznaczeni

Joel i Sadie stawali się coraz popularniejsi, jednak do domu mieli jeszcze niemal 1300 km. Ale stało się coś wielkiego – internauci zdołali zebrać potrzebną sumę i kupili im bilet do Portland. W dodatku, jakiś dobry człowiek opłacił parze nocleg w hotelu. Joel przekonał się, że wiara może przenosić góry, a Sadie poznała ludzi z najlepszej strony!

NIE PRZEGAP
Podziel Przypnij Sobie przeznaczeni

W Portland na wyjątkową parę czekali już dziennikarze z lokalnej telewizji. Sadie została należycie powitana w nowym miejscu, a Joel nie tylko zyskał fantastyczną, czworonożną przyjaciółkę, ale też podbił serca ludzi, którzy kibicowali im przez całą drogę z Minneapolis do Portland.

Podziel Przypnij Sobie przeznaczeni

Ryzyko, jakie podjął Joel Carpenter, wybierając się bez pieniędzy na drugi koniec Stanów Zjednoczonych, by adoptować bezpańską suczkę, z pewnością się opłaciło. Sadie ma dom, oboje są szczęśliwi, a niezwykłą podróż będą wspominać do końca życia!