Nie do wiary, przecież tyle się mówi i pisze o tym, prosi się, że jak ktoś nie chce zwierzaka, niech nie przywiązuje go, nie porzuca w lesie, niech zaniesie go do schroniska! Jednak niektórzy wolą pozostać anonimowi, wolą nie przyznawać się do tego, że nie chcą dalej zajmować się swoim pupilem. Niestety tym razem było podobnie.

Samochód zatrzymuje się przy ulicy, wysiada z niego dziewczyna z psem i próbuje przywiązać zwierzę do słupka. Taką sytuację opisała w grupie na portalu społecznościowym "Spotted: Nowy Targ" internautka. Według relacji samochód prowadziła kobieta, a psa prawdopodobnie miała przywiązać jej córka. W samochodzie czekał również brat dziewczyny.

Ta historia wzburzyła Internautów, domagają się wysokiej kary dla tak nieodpowiedzialnego zachowania.

Podziel Przypnij Przecież zwierzę nie jest rzeczą!

„Po naszej reakcji blondynka w miętowej sukience i w białych podkolanówkach kłamała, że psa nie chciała na długo tam zostawiać, a w tym samym czasie w niedalekiej odległości matka siedząca w aucie nie przyznawała się ani do psa, ani do córki” opisuje internautka.

Do zdarzenia doszło w weekend majowy w Chyżnem (Małopolska). Z relacji zamieszczonej na portalu możemy przeczytać, że kobieta "po powiadomieniu jej o zgłoszeniu sprawy na policję przyznała się do zamiaru porzucenia psa". Tłumaczyła, że córka przyprowadziła psa do domu bez jej zgody. Nowotarska policja takiego zgłoszenia jednak nie dostała. Jak informuje Roman Wolski, rzecznik prasowy policji w Nowym Targu „Nie mieliśmy tego typu interwencji. Jednak w związku z medialnymi doniesieniami zajmiemy się sprawą”

Szkoda słów...