Romeo, rudy kotek urodził się z deformacją pyszczka, która sprawia, że różni się trochę od innych kotków. Niestety ten defekt sprawił, że kotek jeszcze nie zaznał prawdziwej miłości i czułości. Został pozostawiony i nazwany przez kogoś, że jest za brzydki aby ktokolwiek go chciał. Całe szczęście znalazły się osoby, które postanowiły odmienić los Romea. Sanktuarium Compasion Animal w Hiszpanii (organizacja zapewnia godne życie zwierzętom gospodarskim, które stały się już niepotrzebne i które nie mają miejsca w większości schronisk) wzięło pod swoje skrzydła małego rudzielca.

Podziel Przypnij Porzucony, bo był za brzydki

„Powiedzieli nam, że nikt jego nie chciał, bo jest za brzydki. Jednak dla nas Romeo nie jest brzydki, jest uroczym małym koteczkiem, który uwielbia zabawy jak inne kotki. A jego różnica w wyglądzie sprawia, że jest oryginalny, wyjątkowy” – relacjonuje rzecznik Santuario Compasion Animal.

Podziel Przypnij Porzucony, bo był za brzydki

Rudzielec od kiedy znajduje się w Sanktuarium jest bardzo żywym i radosnym zwierzaczkiem. Uwielbia się bawić, przytulać i psocić. Rudzielec Romeo jest teraz częścią wielkiej rodziny :) Trzymamy kciuki za hiszpańskiego rudzielca Romeo.

Podziel Przypnij Porzucony, bo był za brzydki

Więcej informacji o organizacja przeczytacie na stronie: compasionanimal | Facebook

NIE PRZEGAP

Mały Romeo

Un nuevo habitante llegó por casualidad hace poco al Santuario. Mientras nos dirigíamos a un rescate topamos de frente...

Opublikowany przez Santuario Compasión Animal na 13 październik 2016

Pamiętajcie, że inny, nie znaczy gorszy. Co warto przeczytać?

Historia naszego Pirata

Kot z dwoma pyszczkami

Pamiętajcie, że inny, nie znaczy gorszy. Zachęcamy Was do zakupu kalendarza "Nadal jestem kotem" (który pomaga kotom z fundacji "Ja pacze sercem") dla siebie lub dla bliskiej osoby. Prosimy Was też o pomoc w edukowaniu ludzi, że inny zwierzak nie znaczy gorszy. Wiele osób podchodzi do zwierząt niepełnosprawnych z dużą dozą strachu i niezrozumienia. Szerzcie w świecie pozytywny obraz kotów i innych zwierzaków niepełnosprawnych. Kalendarz można kupić klikając tu: Kalendarz "Nadal jestem kotem"