Trzy psy były torturowane w Cross Lake. Każdy ma innego właściciela i żaden z nich nie doświadczył tych okrucieństw ze strony swoich właścicieli.
Podziel Przypnij Porwane i torturowane
Pierwszy z nich, Shadie, półroczny Border Collie, przebywał na zewnątrz w nocy i tak jak zwykle nie wrócił do domu. Jednak kiedy nie pojawił się rano pod drzwiami, właściciele zaczęli się niepokoić, szukali suczki, jednak nie mogli jej znaleźć. Pojawiła się następnego poranka na ulicy w pobliżu ich domu. Miała zaklejony pysk oraz sporą ranę na boku.
Podziel Przypnij Porwane i torturowane
Tej samej nocy, kiedy zaginęła Shadie, czteromiesięczny Bailey, również zaginął. Jego właściciele zostawili go pod opieką sąsiadów, gdy pojechali na wczasy. Bailey odnalazł się następnego ranka. Był oszołomiony i miał opuchnięty pysk. Po oględzinach widać było, że musiał zostać uderzony tępym narzędziem w głowę.
Podziel Przypnij Porwane i torturowane
Trzeci pies został odnaleziony przez właścicieli dwa dni po zaginięciu dwóch poprzednich psów. Miał dwie rany na karku i kolejną na pysku.
NIE PRZEGAP
Podziel Przypnij Porwane i torturowane
Na całe szczęście, wszystkie psy już wróciły do zdrowia i zaczęły leczyć się z ran psychicznych. Mimo to właściciel Shadie mówił, że ta nie chce bawić się tak bardzo, jak przedtem. Potrafi nawet zawahać się, gdy jest wołana przez właścicieli. [p] Dlaczego ktoś porwał te zwierzęta i je torturował? Liczymy na to, że służby odnajdą człowieka lub ludzi odpowiedzialnych za to okrucieństwo.