Błoto, kałuże, dziurawe budy - mokro, brudno, smutno. A widok jest tym smutniejszy, ponieważ chodzi o przytulisko i zwierzęta bezdomne. O ile latem, w tym niewielkim przytulisku prowadzonym przez Fundację Psoty i Koty na terenie gminy Tłuszcz (województwo mazowieckie) nie jest najgorzej, jesienią i zimą trwa dramat - woda wdziera się do bud, wszędzie jest mokro.

Przytulisko zbiera pieniądze na nowe, ciepłe i szczelne budy dla psów oraz zadaszenie kojców. Miejsce to stworzyły osoby prywatne - mieszkańcy, którym los bezdomnych zwierząt nie był obojętny. Kiedy zwierząt zaczęło pojawiać się więcej, założyli oni Fundację Psoty i Koty. Do tej pory fundacja jakoś sobie radziła, ale w tym momencie potrzebuje naszej pomocy, aby poprawić warunki panujące w przytulisku. Na to potrzeba około 7000 zł, których fundacja nie ma.

Wystarczą niewielkie wpłaty - każda złotówka się liczy. My liczymy więc na Wasze dobre serca i przekazujemy linka do strony SiePomaga gdzie trwa zbiórka pieniędzy. Wszystkim, którzy mogą wesprzeć psiaki, fundacja bardzo dziękuje.

Pieniądze można także wpłacać bezpośrednio na konto fundacji:

Fundacja Psoty i Koty

05-240 Tłuszcz

Mbank

16114020040000370276359328

PAYPAL: fundacjapsotyikoty@wp.pl

Dla przelewów zagranicznych: BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK

z dopiskiem: budy i dach

Na ten moment na portalu SiePomaga zebrano już 1932zł, brakuje jeszcze 5258 zł. Mamy nadzieję, że się uda uzbierać całą potrzebną kwotę i psiaki przezimują w godnych warunkach.

Podziel Przypnij Pomóżmy psiakom przed mrozami! Trwa zbiórka pieniędzy