USA, Oklahoma City. Ten dzień nie różnił się znacznie od innych. Owczarek niemiecki K9 wraz ze swoim opiekunem - sierżantem Starkiem przybyli na służbę. W trakcie jej trwania dostali zgłoszenie o przestępstwie i udali się na miejsce. Po przybyciu zobaczyli, że podejrzana osoba ucieka z miejsca, więc pies ruszył w pogoni za nia. Został pchnięty nożem... Partner psa biegł za nimi i widział całe zajście. Wyciągnął broń i postrzelił napastnika...
Podziel Przypnij Pogrzeb psa policjanta
[p]Pies w wyniku odniesionych ran jednak nie przeżył... Wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła lokalna społecznością oraz wszystkimi policjantami. K9 miał piękny pogrzeb i pochowano go z honorami - jak dzieje się w przypadku każdego policjanta, który zginął na służbie.
Podziel Przypnij Pogrzeb psa policjanta
[p]Podczas ostatniego pożegnania, sierżant Ryan pochylił się nad trumną i po raz ostatni pogłaskał policyjnego kompana po mordce. Po jego policzkach płynęły łzy. Nie chował bowiem tylko partnera z pracy, ale i najlepszego przyjaciela.
Podziel Przypnij Pogrzeb psa policjanta
[p]Psa złożono w trumnie, która owinięta była flagą i pożegnano jak bohatera. Na pogrzeb psa przybyły tłumy. Był to bardzo smutny dzień. K9 żegnał jego zrozpaczony opiekun, prawie tysiąc kolegów policjantów oraz kilkadziesiąt psów policyjnych.
NIE PRZEGAP