"Najciężej spojrzeć w oczy psu, który nie ma żadnych szans, aby ktoś go zauważył i pokochał. Ciężko odejść z nadzieją, że może jednak stanie się cud i ktoś go zabierze do domu. Czym sobie zasłużyły psy, które do końca życia są samotne, opuszczone, skrzywdzone? Jaki to ogromny ból dla człowieka, który kocha zwierzęta, że musi na to patrzeć, a nie może nic zrobić. Bo czym jest ta chwila pogłaskania, przytulenia, zainteresowania się psem który potrzebuje tego cały dzień, całą noc, całe życie… Dzisiaj szczególnie chcemy abyście zwrócili uwagę na tego dzielnego, skromnego psa.

Pleban jest psem, który nigdy się nie narzuca, nie walczy o siebie, bo nie wierzy już w to, że kiedyś ktoś go pokocha. Pleban bardzo malutko widzi, wszystkie czynności wykonuje na swój węch. Bardzo dobrze sobie jednak radzi, jeżeli już pozna swoją „przestrzeń”. Pomimo swojego kalectwa Pleban jest bardzo radosnym psiakiem, który szuka kontaktu z człowiekiem.

Nie trzeba się bać, Pleban w nowych warunkach sobie bardzo dobrze poradzi, najważniejsze to aby miał swojego człowieka, opiekę i miłość, która zawsze zdziała cuda. Bardzo prosimy o udostępnianie wyciągnijmy go zza krat, podarujmy mu nowe życie. W tym miejscu także dziękujemy wszystkim tym, którzy adoptują zwierzęta niewidome, kalekie, stare, bo ratujecie im życie!"

PLEBAN- niech spędzi Święta ze swoją rodziną. Jeżeli chcesz pokochać Plebana, uratować mu życie zadzwoń tel.504 545 641

Podziel Przypnij Pies szuka człowieka