Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, ale czy człowiek to najlepszy przyjaciel psa? Nie zawsze... :( Zaniedbywanie, głodzenie, bicie, porzucenie... Życie wielu psów wygląda właśnie w ten sposób. I przez takie piekło przeszedł także pies, którego widzicie na zdjęciu poniżej.

Został w ostatniej chwili uratowany przez ratowników z Animal Aid India z dołu w ziemi. Było to przy drodze, w miejscu, w którym żaden pies nie powinien się znaleźć. Na szczęście wolontariusze w porę dotarli do zwierzaka i udzielili mu niezbędnej pomocy.

Podziel Przypnij Pies bez połowy mordki

Gdy ratownicy wyciągnęli psa z dołu w ziemi, byli w szoku. Na mordce znajdowała się ogromna rana pokryta robakami... Nie wiadomo czy ktoś psa próbował zakopać czy sam wpadł do dołu, ale był już na tyle słaby, że nie mógł się z niego wydostać.

Podziel Przypnij Pies bez połowy mordki

Robaki na mordce psa to był przerażający widok, który złamał niejedno serce... Ratownicy nie byli pewni czy pies przeżyje i czy będzie miał szansę na wyleczenie. Uznali jednak zgodnie, że muszą ratować tego biedaka i zrobią dla niego wszystko co w ich mocy...

Zobacz filmik z akcji ratunkowej psiaka oraz jak wygląda on po 3 miesiącach leczenia

NIE PRZEGAP
Podziel Przypnij Pies bez połowy mordki

A tak teraz wygląda psiak. Udało się go wyleczyć, rana na mordce pięknie się zagoiła.