Pamiętacie historię psiaka o imieniu Oczka, który został bestialsko skatowany przez człowieka? Miał zmiażdżone płuca, uszkodzoną wątrobę, a jego oczy wypadały z oczodołów. Na szczęście powoli wraca do zdrowia.

Dzięki znakomitej opiece weterynarzy z przemyskiego Centrum Adopcyjnego Lecznicy "Ada" Oczko ma więcej sił, walczy i widać, że ma apetyt na życie. Jak mówi Jarosław Fedaczyński w video opublikowanym na profilu lecznicy na jednym z portali społecznościowych, stan Oczka uległ znacznej poprawie. „Jest lepiej, czuje się mocniejszy. Chodzi, zaczyna jeść. Jedno oko jest sprawne, drugiego nie udało nam się uratować” relacjonuje na nagraniu. W środę pojedzie do Lublina, tam będą konsultować się ze znanym okulistą, który oceni, czy da się coś jeszcze poprawić, czy byłaby szansa na przeprowadzenie specjalistycznej operacji.

Podziel Przypnij Oczko powoli wraca do zdrowia

Lekarze proszą o dalsze wsparcie w ich staraniach o sprawność psa. Cały czas nie wiadomo, kto w tak okrutny sposób potraktował Oczko. Jego historia poruszyła internautów nie tylko w Polsce, dotarła również do naszych rodaków mieszkających w innych Państwach. Trójka Polaków mieszkających w Anglii, Irlandii i Niemczech ogłosiła, że dla osoby, która wskaże oprawcę psa przekażą nagrodę: początkowo 1500 zł., teraz jednak kwota wzrosła do ponad 4 tys. złotych. Dodatkowo, jak czytamy na profilu akcji "W imię Oczka", osoba prywatna zaoferowała kolejne dwa tysiące złotych.

Podziel Przypnij Oczko powoli wraca do zdrowia

Trzymamy kciuki za Oczko i mamy nadzieję, że już niedługo sprawca zostanie złapany.

#WalczOczkoWalcz

#WalczOczkoWalczJeśli chciałbyś wesprzeć nas w opiece nad Oczkiem możesz to zrobić za pomocą:FORMULARZA PayPal/DotPay (szybkie płatności internetowe):https://ssl.dotpay.pl/?id=36478&opis=OczkoBEZPOŚREDNIEGO PRZELEWU:Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionychul. Zamoyskiego 1537-700 PrzemyślBank Zachodni: 27 1500 1634 1216 3005 4390 0000W tytule: OczkoPrzelewy z zagranicy Swift : WBKPPLPP

Opublikowany przez Centrum Adopcyjne Lecznicy "Ada" na 24 czerwca 2016

Jeśli chciałbyś wesprzeć Centrum Adopcyjne Ada w opiece nad Oczkiem możesz to zrobić za pomocą:

FORMULARZA PayPal/DotPay (szybkie płatności internetowe): https://ssl.dotpay.pl/?id=36478&opis=Oczko

BEZPOŚREDNIEGO PRZELEWU:

Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych

ul. Zamoyskiego 15

37-700 Przemyśl

Bank Zachodni: 27 1500 1634 1216 3005 4390 0000

W tytule: Oczko

Przelewy z zagranicy Swift : WBKPPLPP

NIE PRZEGAP