Najlepsza zabawka dla kota, to ta, która akurat jest w zasięgu jego łapek i wygląda jak (sprawdzone na naszych kotach): patyczek do uszu, koreczek po mleku, złota moneta, piórko, zacisk woreczka chlebowego, długopis czy srebrny papierek po cukierku zwinięty w kulkę. Ale jeśli chodzi o produkty do zabawy dostępne w domu, każdy kot ma swoje TOP 5 - a może nawet więcej (dajcie koniecznie znać jakie rzeczy lubi Wasz kot) :) [p]A co, jeśli chcemy naszemu mruczkowi sprawić prezent i kupić prawdziwą kocią zabawkę? Czym się kierować przeglądając szeroką ofertę produktów dostępnych na rynku?
Podziel Przypnij Najlepsza zabawka dla kota
Zabawka idealna dla kota, to taka która będzie mu choć trochę przypominać potencjalną ofiarę - powinna być ruchliwa, połapkowa (w tłum. poręczna) oraz posiadać to coś - piórko, ogonek, sznureczek czy dzwoneczek. Na rynku znajdziemy więc całe mnóstwo myszek, piłeczek oraz wędek. Jednak Janusz to nasz hit!
[p]Kiedy przyjechał do nas Janusz (był to gadżet wykorzystywany do kocich sesji fotograficznych przez [link=http://mmalek.pl]Monikę Małek [/link] i właśnie z nią do nas przybył), nawet się nie spodziewaliśmy, że Pirat oszaleje na jego punkcie.
Podziel Przypnij Najlepsza zabawka dla kota
Janusz był to bowiem chłopak skromny - ot, kolorowy meduz z wieloma mackami. Ale to te właśnie macki przyciągnęły kota jak magnez.
NIE PRZEGAP
Janusz jest dziełem rąk zdolnej mgr sztuk Beaty Rybińskiej prowadzącej pracownię [link=http://fabanerium.pl/p/home ]Fabanerium[/link]. [p]Wypełniony jest ociepliną, co sprawia, że jest mięciutki i kot ma możliwość złapania go w zęby. Posiada metkę z logo pracowni, która dodatkowo przyciąga uwagę kota.
Podziel Przypnij Najlepsza zabawka dla kota
Janusz - co ważne, posiada także sznurek, który umożliwia zabawę z kotam. Sznurek można swobodnie trzymać, owinąć sobie wokół palca czy nadgarstka (a jeśli nie ma nas w pobliżu, zawiesić np. na klamce).
Zabawka dla kota powinna być także wytrzymała. My mamy Janusza od miesiąca. Pirat często się nim bawi i muszę powiedzieć, że meduz wygląda jak nowy.
Podziel Przypnij Najlepsza zabawka dla kota
Wystarczy, że meduz tylko lekko się uniesie, a Pirat w jednej sekundzie zjawia się obok chętny do zabawy! [p]Naprawdę polecamy tę zabawkę. Jest u nas na 1 miejscu - przed wędką z myszką. Janusza można kupić tutaj: [b][link=https://kochamzwierzeta.pl/dla-kota/zabawki/meduz-janusz]kochamzwierzeta.pl[/link][/b]