Każdy, kto ma zwierzaka, ma także olbrzymią ilość jego zdjęć. My chcemy poznać Wasze zwierzaki, dlatego zachęcamy Was do wybrania ulubionych zdjęć swojego pupila i wzięcia udziału w naszym konkursie.

ZASADY KONKURSU

1. Pod TYM postem opublikuj ulubione zdjęcie/-a swojego pupila (max 3). Nie zapomnij o krótkim opisie i przedstawieniu zwierzaka.

2.Będzie nam bardzo miło jeśli polubisz FB DekumDekum i FB MiauHau

Konkurs trwa do 21.02 do 23:59. Wyniki zostaną podane do 23.02 do 23:59.

Najciekawsze fotografie trafią do galerii konkursowej na naszym fanpage'u, a 3 najlepsze według nas zdjęcia otrzymają nagrody.

Jedna osoba może wygrać 1 nagrodę. Nagrody za miejsca 1-3 są do wyboru spośród produktów w danej kategorii sklepu www.dekumdekum.nazwa.pl

Sponsor nagród: dekumdekum.nazwa.pl

Nagrody:

1 MIEJSCE

- dowolna torba 3D DekumDekum

2 MIEJSCE

- dowolna poduszka 3D DekumDekum

3 MIEJSCE

- dowolna kosmetyczka 3D DekumDekum

UWAGA: nagroda gwarantowana dla każdego Uczestnika konkursu - darmowa dostawa ze sklepu DekumDekum na hasło miauhau do końca marca 2016r.

Podziel Przypnij Konkurs fotograficzny - Mój pupil

Regulamin:

1.Organizatorem konkursu fotograficznego "Mój pupil" jest miauhau.pl

2. Czas trwania konkursu:16.02-21.02 do 23:59. Ogłoszenie wyników do 23.02 do 23:59.

3. Zabawa trwa na naszym Facebooku - zdjęcia można dodawać w komentarzu pod postem konkursowym.

4. Każdy może dodać maksymalnie 3 zdjęcia - zgłoszenia konkursowe.

5.Odpowiedź na zadanie powinna zostać umieszczona w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku. Jeśli ktoś nie posiada konta na FB, ale chciałby wziąć udział w konkursie, proszony jest o przesłanie zdjęcia, opisu i swojego imienia na adres kasia@miauhau.pl - wówczas zdjęcia zostaną dodane w komentarzu pod postem konkursowym przez organizatora. Publikując zdjęcie uczestnik jednocześnie oświadcza, że nie narusza ona żadnych praw autorskich.

6. Zwycięzcy na zgłoszenie się po nagrodę mają czas do 26.02.2016 do 23:59 oraz odpowiadają za dostarczenie danych, wymaganych do prawidłowej wysyłki nagrody. W przypadku niezgłoszenia się po nagrodę, zostanie ona przeznaczona na kolejny konkurs. Aby zgłosić się po nagrodę należy napisać maila na kasia@miauhau.pl wraz z danymi do wysyłki oraz numerem telefonu kontaktowego. Nagrody zostaną dostarczone pocztą.

7. Wysyłka nagród będzie tylko na terytorium Polski.

8. Nagród nie można wymienić na równowartość pieniężną.

9.Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

POWODZENIA!

Podziel Przypnij Konkurs fotograficzny - Mój pupil

WYNIKI

Kochani, przesłaliście nam masę cudownych zdjęć i wybór tych 3 zwycięskich prac był naprawdę bardzo trudny... :(

Najchętniej nagrodzilibyśmy wszystkie zwierzaki, ponieważ każde - co do jednego jest śliczne i kochane. Jednak nagrody mamy tylko 3, więc wyboru musimy dokonać. Co na pewno? Przyznamy dodatkowo 1 nagrodę, więc w sumie będą 4 nagrodzone miejsca. No jeszcze? Szykujemy dla Was drugi, duży konkurs z Dekumdekum, więc śledźcie naszą stronę www.miauhau.pl o naszego fanpage's miauhau.pl.

UWAGA!

1. Nagroda - dowolna torba 3D DekumDekum http://dekumdekum.nazwa.pl/pl/c/Torby-3D/62 - Joanna Chrzanowska & Dingo

2. Nagroda - dowolna poduszka 3D Dekumdekum http://dekumdekum.nazwa.pl/pl/c/Poduchy-3D/67 - Zofia Karolina Zajączkowska & Księżniczka

3. Nagroda - kosmetyczka Dekumdekum http://dekumdekum.nazwa.pl/pl/c/Kosmetyczki/85 - Monika Kaszlej Ustach & Kubuś

4. Nagroda - kosmetyczka Dekumdekum - http://dekumdekum.nazwa.pl/pl/c/Kosmetyczki/85 - Sandra Grzyb & Aisha

SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM I ICH ZWIERZAKOM, A WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ! Maile z danymi dla dostawy (imię, nazwisko, adres i numer telefonu) oraz linkiem do wybranej nagrody spośród propozycji, przesyłajcie na maila kasia@miauhau.pl do 26.02 do 23:59 :)

Uwaga, dla każdego uczestnika konkursu mamy kod na darmową dostawę zakupów ze sklepu Dekumdekum   Zainteresowane osoby prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej.

Podziel Przypnij Konkurs fotograficzny - Mój pupil
NIE PRZEGAP