Pewnego dnia agencja Fotopets realizując swój projekt „Niewidzialni” odwiedziła schronisko Torrejon De Ardoz w Madrycie, aby zrobić zdjęcia porzuconym kotom i psom czekającym na adopcję.

Przygotowując się do sesji zobaczyli kotka. Kotka, który kilka dni wcześniej został uratowany i zabrany z ulicy oraz przyniesiony do schroniska przez stowarzyszenie Hoope. Jej stan był krytyczny, była niedożywiona i miała poważną infekcję. Przeszła operację, niestety usunięto jej jedno oko, drugie było w bardzo złym stanie i obwiano się, że również trzeba będzie je usunąć. Stowarzyszenie pilnie potrzebowało funduszy aby móc przeprowadzić bardzo skomplikowaną i kosztowną operacje w celu uratowania tego drugiego oka.

Podziel Przypnij Jedno zdjęcie może czasami zdziałać cuda

Ludzie z Fotopets nie zastanawiali się długo, zdecydowali się zrobić małej kotce zdjęcie, które przyciągnęłoby uwagę ludzi i pomogło zebrać potrzebne pieniądze.

Kotka była tak mała, że z łatwością zmieściła się w jednej dłoni. Zdjęcie umieszczono w mediach społecznościowych, które zdobyło tak ogromne zainteresowanie, że w ciągu 48 godzin zebrano potrzebne pieniądze na operację.

Kilka miesięcy później członkowie z agencji Fotopets ciekawi byli co słychać u małej kotki, która nosiła imię Fuyi. Okazało się, że Fuyi została adoptowana, przez jedną z osób, które opiekowały się nią w czasie rekonwalescencji. Kotka odwiedziła agencje razem z nowym opiekunem. Już zmieniła imię na „MISS” i jak wspominają wszyscy z agencji jest przesłodkim kociakiem. Oczywiście MISSI została sfotografowana i teraz wygląda tak:

Podziel Przypnij Jedno zdjęcie może czasami zdziałać cuda

Dowiedzcie się więcej o Fotopets, realizują wspaniały projekt, pomagają bezdomnym, skrzywdzonym kotkom i pieskom fotopets.es