Istnieje wielu potencjalnych właścicieli zwierząt, którzy potrzebują czasem małej inspiracji, aby zrozumieć, że mogliby adoptować jakiegoś zwierzaka. Fotograf Amol Jadhav i dyrektor artystyczny Pranav Bhide stworzyli piękną kampanię dla World For All Animal Care And Adoptions in Mumbai, mającą rozpowszechnić wiedzę na temat właśnie tego eventu, i co najważniejsze, kampania ta cieszyła się wielkim zainteresowaniem.

Podziel Przypnij Genialna kampania pomogła w adopcji zwierząt

Używając sprytnych technik oświetlenia i kadrowania, twórczy duet stworzył szereg optycznych portretów, które zawierają dwa obrazy w jednym. Artyści zaaranżowali obraz w taki sposób, że z odpowiedniego ustawienia ludzi, między nimi tworzą się sylwetki zwierząt.

Podziel Przypnij Genialna kampania pomogła w adopcji zwierząt

Wszystko staje się widoczne, po wyłączeniu bardzo jasnego podświetlenia i ustawienia delikatnego światła wypełniającego przód - obrazy dopełnione są sloganem: „Zawsze znajdzie się miejsce. Adoptuj.”

Podziel Przypnij Genialna kampania pomogła w adopcji zwierząt

Ludzie odczytali wiadomość Amolda i Pranava - w porównaniu z ubiegłym rokiem, dzięki akcji frekwencja wzrosła o 150 %, doprowadziło to do 42 adopcji!

Brawo, cudna kampania, jak uważacie?

Więcej o kampanii znajdziecie na: Behance | amoljadhav | worldforall

NIE PRZEGAP