Kochani, czy wiecie że istnieją kamienie, które pomagają potrzebującym kociakom i przypominają o pomocy dla nich? To #CATeringStones od Unicatella.

Co to za kamienie? Unicatella sprowadza kamienie z włoskich plaż, ponieważ one najlepiej się nadają do malowania. Każdy kamień jest jedyny w swoim rodzaju, ręcznie malowany farbami akrylowymi.

Podziel Przypnij #CATeringStones

W wersji podstawowej kamienie to magnesy (np. na lodówkę), ale można Unicatella tworzy także pierścionki i wisiorki. Kamienie mają ok. 3-6 cm, wyceniane są indywidualnie.

Podziel Przypnij #CATeringStones

A w jaki sposób pomagają i przypominają o pomocy?

2 zł od każdego sprzedanego kociego kamienia jest przeznaczone na obiady dla kotów. Każdy kto kupi taki kamyczek, jest zachęcany przez jego autorkę do robienia mu zdjęć na wakacjach, spacerze, zakupach, randce, czy gdzie obecnie się znajduje i wrzucanie następnie fotek na Facebooka, Instagrama, Twittera, Pinterest – gdzie kto chce i może, wraz z tagiem ‪#‎CATeringStones‬. Reposty u siebie zamieszczać będzie Fundacja KOT Fundacja KOT

Podziel Przypnij #CATeringStones
NIE PRZEGAP
Podziel Przypnij #CATeringStones

Taki kamyczek można zamówić dla siebie na szczęście lub na prezent dla bliskiej osoby - będzie to jedyny taki kamyk na świecie :)

Podziel Przypnij #CATeringStones