Odnalazł się skradziony pies, którego szukali internauci! Kluska – 4-letnia suczka rasy golden retriver, została ukradziona sprzed sklepu, w którym jej właścicielka robiła zakupy. Piesek czekał na nią przed sklepem. Kiedy z niego wyszła, po psie nie było śladu. Nie było też osób, które by coś widziały. Na szczęście sklep posiadał monitoring i dzięki niemu udało się ustalić co się stało.

Kluska 3 stycznia ok. godz 20.45 została zabrana z parkingu przy sklepie osiedlowym przy ul. Krajobrazowej na os. Wzgórza Staroniwskie w Rzeszowie. Kamera monitoringu zarejestrowała, podjeżdżający na parking samochód renault laguna. Siedziało w nim 4 mężczyzn. Po tym, jak do sklepu na zakupy weszła właścicielka psa, jeden z nich podszedł do psa, odwiązał smycz i siłą zaciągnął go do samochodu...

Właścicielka Kluski była zrozpaczona, ponieważ był to ukochany pies całej rodziny. Szybko zaczęła więc poszukiwania wszelkimi możliwymi kanałami. Wiedząc, że Internet i internauci mają wielką moc, zmontowała filmik, pokazujący uprowadzenie psa. Rozszedł się on po sieci jak wirus, obejrzały go tysiące ludzi z całej Polski. Co dalej się stało?

Kluska przyjechała do domu taksówką!!! Widocznie porywacze przestraszyli się wymiaru sprawiedliwości i oddali psa. Ten wrócił cały i zdrowy pod sam dom. Sprawą zajęła się policja.

Podziel Przypnij Cała Polska szukała tego psa!
Podziel Przypnij Cała Polska szukała tego psa!