Dalszy ciąg krótkich astrologicznych opisów dla domowych zwierzaków. Tym razem prezentujemy charakterstyki Lwa, Panny, Wagi i Skorpiona. Zobacz, czy coś się zgadza! Pierwsza część - tutaj

źródło www.thedarkpixieastrology.com

Podziel Przypnij ASTROLOGIA I ZWIERZAKI - część 2/3

PANNA (24.08 - 23.09

Zwierzęta spod znaku Panny chętnie pomagają i dbają o innych, szczególnie o chorych. Doskonale radzą sobie również z dziećmi i pilnują ich jak rodzice. Nie przepadają jednak za obcymi. Nie lubią się brudzić i starają się zachować jak największą czystość. Musisz uważać, aby ich miejsce było zawsze czyste, a np. kuweta wysprzątana. Szybko się też uczą i można je łatwo wytrenować.

ilustracja: www.thefrisky.com

Podziel Przypnij ASTROLOGIA I ZWIERZAKI - część 2/3

WAGA (24.09 - 23.10)

Zwierzaki urodzone w Wadze nie lubią być same i potrzebują dużo uwagi z Twojej strony. Dobrze dogadują się z ludźmi i innymi zwierzętami. Często wyróżniają się wdziękiem i pięknym wyglądem, o który lubią dbać. Cieszą się również, kiedy je pielęgnujesz, czeszesz i zwracasz uwagę na to, jak wyglądają.

ilustracja: pinterest.coml

Podziel Przypnij ASTROLOGIA I ZWIERZAKI - część 2/3

LEW (23.07 - 23.08)

Lwy lubią być w centrum zainteresowania i traktowanie po królewsku - najlepsze zabawki i najdroższe jedzenie. Mają dużo pewności siebie, ale potrzebują, aby je dodatkowo upewniać w tym, że są piękne. Czasami wydaje im się, że to one są Twoim panem, a nie Ty ich. Przejawiają jednak niesamowitą lojalność i potrafią wylewnie okazywać swoją miłość. Ogólnie cieszą się z towarzystwa zarówno ludzi, jak i innych zwierząt. Uwielbiają też wygrzewać się na słońcu.

ilustracja: www.browneyedbaker.com

NIE PRZEGAP
Podziel Przypnij ASTROLOGIA I ZWIERZAKI - część 2/3

SKORPION (24.10 - 22.11)

Skorpiony są bardzo skryte i raczej ciche, ale uważaj, żeby im nie podpaść, ponieważ ich gniew jest straszny. Pamiętają też wszystkie urazy. Od czasu do czasu muszą pobyć trochę same i nie przepadają za tłumem ludzi oraz nachalnym towarzystwem. Trudno przychodzi im zaufanie komuś, ale kiedy to zrobią, będą zawsze przy Tobie: lojalne, pomocne i gotowe stanąć w Twojej obronie.

ilustracja: www.sallykirkman.com