Spod jakiego znaku zodiaku jest Twój pupil? Sprawdź, czy jego krótka astrologiczna charakterystyka się zgadza. Na razie przygotowaliśmy opisy dla Barana, Byka, Bliźniaka i Raka, ale wkrótce ukaże się również dalszy ciąg.

źródło: www.thedarkpixieastrology.com

Podziel Przypnij ASTROLOGIA I ZWIERZAKI - część 1/3

BARAN (21.03 - 19.04)

Zwierzaki spod znaku Barana często stawiają na swoim i nie dają się łatwo wytrenować, są uparte... jak barany! Ciągle chcą się bawić i biegać, wszędzie ich pełno. Dobrze wiedzą, czego chcą, i łatwo to okazują innym. Mogą się wyrywać lub sprawiać wrażenie, że chcą uciekać, ale tak naprawdę to tylko rozpierająca je energia.

ilustracja: źródło nieznane

Podziel Przypnij ASTROLOGIA I ZWIERZAKI - część 1/3

BYK (20.04 - 20.05)

Byczki uwielbiają spokój i odpoczywać. To w połączeniu z ich zamiłowaniem do jedzenia sprawia, że trzeba je zmuszać do ruchu, aby nie miały problemu z wagą. Poza tym cieszy ich posiadanie różnych ładnych rzeczy i zabawek, którymi nie lubią się dzielić. Czasami uparte i trudne do rozszyfrowania, ale za to niesamowicie lojalne.[/p]

ilustracja: www.terakoty.com

Podziel Przypnij ASTROLOGIA I ZWIERZAKI - część 1/3

BLIŹNIAK (21.05 - 20.06)

Psy-bliźniaki dużo szczekają, a koty-bliźniaki dużo miauczą... Bliźniaki są po prostu bardzo gadatliwe i towarzyskie. Uwielbiają bawić się zarówno z innymi zwierzętami, jak i ludzmi, a szczególnie z dziećmi. Szybko się jednak nudza jedną rzeczą i już gonią za następną. Zawsze ciekawe świata i pozytywnie nastawione do życia chętnie okrywają nowe miejsca, zakamarki i poznają nowych przyjaciół.

ilustracja: vasya-lozhkin.ru

NIE PRZEGAP
Podziel Przypnij ASTROLOGIA I ZWIERZAKI - część 1/3

RAK (21.06 - 22.07

Zwierzaki urodzone w Raku są bardzo mocno zżyte z domem i domownikami. Często nie odstępują swojego pana na krok. Potrafią doskonale wyczuć nastrój ludzi i próbują poprawić im humor. Nie lubią za to nowości, obcych ludzi i nieznanych miejsc. Jeżeli są zdenerwowane, smutne lub zestresowane moga mieć problem z jedzeniem.

ilustracja: www.pinterest.com